AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?

Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı

Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı

Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı için  Akademik Tur ve Organizasyon Şirketi olarak taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu plaj sadece kadınlar giriş yapabildiği bir plajdır. İstanbul’un sıcağından bunalan İstanbullular’ın ilk adresidir. 200 metre uzunluğunda ve 50 metre genişliğinde sahili bulunmaktadır. Denizin içerisi kum ile çakıl karışımlıdır. Dolayısı ile yüzme bilmeyen kadınlar da kıyı kısmında güzel bir vakit geçirebilir.

Web sitemizden Sarıyer menekşe kadınlar plajı için kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz. Bura da bulunan kafeterya da ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Hafta içi sadece kadınlara, hafta sonu ise karma bir şekilde plaj hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda görev yapan eğitimli cankurtaranlar hazırda beklemektedir. Sarıyer menekşe plajı 1990 yılı’nın en popüler plajı olarak bilinmektedir. Burada sevdikleriniz ile mutlu, keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Tüm İstanbulluların gözde plajı olduğunu da belirtmek isteriz.

Bay-bayan karma bir plaj arıyorsanız Sarıyer menekşe plajını hafta sonları tercih edebilirsiniz. Akademik tur olarak her kesimden kadınların yüzebileceği bir plaj olduğunu söylemek isteriz. Uzun yıllar önce tesettürlü kadınlar ilgi odağıydı. Sadece kadınlara ait olması da büyük bir avantajdır. Akademik tur olarak sizleri evinize yakın bir konumdan alarak Sarıyer’e getirmekteyiz. Sarıyer’den Menekşe Plajına geçiş olmadığı için teknelerimizi kullanmakta ve denizyolu ile plaja geçiş yapmaktayız. Tekne ile plaja yolculuk yaklaşık 20-25 dakika sürmektedir. Kişibaşı ücretler ve kalkış noktası bilgi almak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı Nerede?

İstanbullu kadınlar ‘’Sarıyer Menekşe Plajı Nerede?’’ sorusuna yanıt arıyor. İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Sarıyer’de bulunan Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı mavisi ve yeşilliği ile gelen herkesi büyülüyor. Menekşe plajı 3. köprünün hemen bitişinde bulunuyor. Sessizliği ve suyun berraklığı ile sadece kadınlara hizmet sunuyor. Burada Mescit, Sağlık Kabini, Duş Kabinleri ve Soyunma Kabinleri yer almaktadır. Hafta içi her gün kadınlara özel hizmet sunan bir plajdır. Bu plaja tekne ile geçiş sağlanmaktadır. Akademik tur şirketi olarak sizlere güvenilir ve ekonomik fiyatlar da hizmet sunuyoruz.

Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir?

‘’Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir?’’ sıklıkla soruluyor. Bu konu hakkında detaylı bilgi için Akademik tur şirketimizi 7/24 arayabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı’na araç ile geçiş mümkün değildir. Bunun için tekne turlarına katılmanız gerekmektedir. Akademik tur şirketi olarak sizlere kaliteli ve en ekonomik fiyatlar da tekne hizmeti sunuyoruz. Bu kadınlar plajına giriş ücretsizdir. Yalnızca tekne ile geçiş ücreti almaktayız. Sarıyer’den kalkan vapurumuz menekşe plajına yaklaşık 25 dakika da ulaşmaktadır.

Sarıyer menekşe plajına giderek yazın bunaltıcı sıcaklığından günübirlik de olsa kaçabilirsiniz. Burada arkadaşlarınız veya çocuklarınız ile muhteşem bir gün geçireceğinizden kuşkunuz olmasın. Sahil ve deniz denildiğinde ilk akıllara gelen Sarıyer menekşe plajıdır. Aynı zamanda burada hafta içi kadınlara özel hizmet verilmektedir. Hafta sonunda ise karma bir plaja dönüşmektedir.

Sarıyer Menekşe Kadın Plajı 2021 Giriş Ücretleri

Öncelikle herkes tarafından merak konusu olan ‘’Sarıyer Menekşe Kadın Plajı Giriş Ücretleri’ni sizlere sunuyoruz. Bu plaja karayolu ile geçiş olmadığından tekne ile geçiş yapmaktayız. Dolayısı ile sizlere sektörde hizmet veren tüm taşımacılıklara göre en uygun fiyat garantisi sunan tek şirket olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sarıyer Menekşe Kadınlar Plajı İstanbul ve çevre illerden her yıl bini aşkın tatilciyi ağırlıyor. Ancak karayolu ile geçiş olmadığı için bir tur şirketi ile anlaşmanız gerekmektedir. Akademik tur olarak sizlere en uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir